RAC | SPLIT 1+1
Residential Air Conditioning

Plně automatizované klimatizační jednotky Samsung řízené mikroprocesory poslední generace, jsou vybaveny výkonnými a tichými rotačními kompresory, nabízí dokonalý design, vysoký komfort obsluhy pomocí dálkového ovládání a vyznačují se vysokou účinností.

FJM | MULTISPLIT 1+více
Free Join Multi

Free Joint Multi představuje flexibilní, účinný a spolehlivý systém klimatizace pro obytné budovy. K jedné venkovní jednotce je možné připojit až 5 vnitřních jednotek, jejichž instalace vyžaduje minimum prostoru. Zajistí účinné chlazení a vytápění v několika místnostech.

CAC | SPLIT 1+1
Commercial Air Conditioning

Komerční klimatizační systémy skládající se z jedné venkovní a z jedné vnitřní jednotky, které jsou svými parametry určeny pro chlazení resp. vytápění komerčních, technologických a dalších prostor, kde vznikají velké tepelné zisky resp. ztráty a kde je třeba chladit resp. topit téměř nepřetržitě.

DVM | 1+více
Digital Variable Multi

Systém VRF třetí generace využívá dvojí invertorový kompresor, který zvyšuje průtok chladiva a provozní výkon motoru. Nová technologie vstřikování zajišťuje vysoký tepelný výkon při nízkých teplotách a dosahuje efektivity v závislosti na počasí až do hodnoty 4,88 (EER) a 5,49 (COP).