Systémová klimatizace 1+více

Digital Variable Multi | DVM

Nejlepší efektivita ve své kategorii

Systém VRF třetí generace využívá dvojí invertorový kompresor, který zvyšuje průtok chladiva a provozní výkon motoru. Nová technologie vstřikování zajišťuje vysoký tepelný výkon při nízkých teplotách a dosahuje efektivity v závislosti na počasí až do hodnoty 4,88 (EER) a 5,49 (COP).

Vzdálenost jednotek až 200m

Až 200m může být vzdálenost mezi venkovními a vnitřními jednotkami, výškový rozdíl 110m, což jsou nejlepší hodnoty mezi srovnatelnými produkty.

Ovládání teploty v interiéru

Bez změny nastavení venkovní jednotky má každá svodová vnitřní jednotka nebo sada AHU funkci regulace teploty výstupního vzduchu, která nabízí větší pohodlí v režimu chlazení nebo topení. To je nastaveno každým dálkovým ovladačem MWR-WE10N v režimu podrobného nastavení a je použitelné pouze pro VŠECHNY připojené systémy s připojeným AUX / AHU.

Programovatelný Mini BMS

Webový server DMS 2 obsahuje programovatelnou logiku a schopnost připojit a ovládat zařízení třetích stran prostřednictvím 8 vstupů a 6 výstupů – poskytuje funkci mini-BMS a funkci monitorování výkonu prostřednictvím přidruženého rozhraní.

Inteligentní správa

Společnost Samsung poskytuje snadný a inteligentní systém správy, který usnadňuje život. S tímto webovým systémem můžete okamžitě přistupovat k datům a snadno je spravovat pro nepřekonané pohodlí.

Automatické uvedení do provozu a správa (ACM)

DVM S má inteligentní systém správy, který usnadňuje automatickou diagnostiku, automatické uvedení do provozu, automatickou správu a přenos dat. Vzhledem k tomu, že můžete řídit systém pomocí chytrého telefonu nebo tablet PC, poskytuje snadnou a pohodlnou správu.

Zkrácený čas uvedení do provozu

Díky ACM se doba uvedení DVM S do provozu podstatně zkrátila ze 180 minut na 50 minut a výsledky testů se automaticky ukládají a oznamují.

Monitorovací systém Wi-Fi

S funkcí S-Checker lze monitorovat zařízení DVM S pomocí inteligentních zařízení, jako je například smartphone nebo tablet PC.

Venkovní jednotky

Vnitřní jednotky

A mnoho dalších

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.