Kdo jsme?

Jsme autorizovaným distributorem a servisním partnerem společnosti Samsung Electronics CZ & SK pro kompletní oblast Samsung klimatizačních systémů, tepelných čerpadel a rekuperačních VZT systémů. Naše společnost byla založena v roce 2006 jako autorizovaný dovozce a distributor klimatizačních a VZT systémů zn. Samsung Electronics a je pokračovatelem činnosti společnosti ElectricAP spol. s r.o., která byla prvním a výhradním dovozcem klimatizačních systémů Samsung do České Republiky od roku 1996. Nabízíme našim zákazníkům a partnerům více jak 20 let zkušeností v oblasti dodávek klimatizačních zařízení Samsung, včetně dodávek náhradních dílů, odborného poradenství a další obchodně technické podpory. Sídlem společnosti je Praha, pobočku máme v Brně.

Co umíme?

Hlavním oborem působnosti je zabezpečení komplexních služeb v oblasti návrhu, distribuce, instalace a servisu klimatizace, chlazení, vzduchotechniky a tepelných čerpadel zn. Samsung Electronics.   Disponujeme týmem odborných pracovníků a servisních techniků, kteří jsou pravidelně proškolování od dodavatele technologie a zařízení a kteří mají dlouholeté zkušenosti z oblasti instalace, provozování a servisu klimatizačních, chladících a vzduchotechnických zařízení.

Díky tomu jsem schopni našim partnerům a zákazníkům poskytnou kompletní služby, tzn. návrh řešení, projekt, dodávka, realizace, servis a údržba technologií chlazení a klimatizace. Našimi partnery jsou nejvýznamnější stavební společnosti působící v ČR, developeři, velké odborné firmy z oblasti klimatizace, chlazení, vzduchotechniky a dále desítky menších instalačních firem z oblasti chlazení a klimatizace. Spolupracujeme s řadou projekčních firem, realizujeme pravidelná školení a setkání pro projektanty, obchodní partnery a technické pracovníky, kde je seznamujeme s novinkami klimatizačních systémů Samsung Electronics.